Restauracja Kąty Wrocławskie

A4 kierunek Zgorzelec/Niemcy

Nowa Restauracja Picaro w Kątach Wrocławskich, przy autostradzie A4 w kierunku Zgorzelca. 

W Restauracji serwowane są sezonowe zestawy obiadowe z bogatym wyborem surówek, pizza, smaczne desery w postaci ciast i lodów oraz owocowe kompoty. Nasi Goście mogą sami skomponować swój posiłek. Restauracja Picaro to doskonałe miejsce na szybkie śniadanie, lunch czy wieczorny posiłek podczas długiej podróży.


Restauracja Gorzyczki

A1 Łaziska (węzeł gorzyce)

Restauracja Picaro na stacji Dyskont Paliwowy w Gorzyczkach oferuje bogaty wybór zestawów śniadaniowych oraz obiadowych w korzystnych cenach, dania typu fast food oraz aromatyczną kawę. To doskonałe miejsce, aby smacznie zjeść i odpocząć w podróży.

Restauracja Zgorzelec

DK 30 A4 - Zgorzelec - A4

Nowa Restauracja Picaro w Zgorzelcu, zlokalizowana przy ul. Słowiańskiej. Jest to największa w Polsce stacja paliw, tuż przy głównej drodze do autostrady A4. 

W Restauracji serwowane są sezonowe zestawy obiadowe z bogatym wyborem surówek, smaczne desery w postaci ciast i pucharków owocowych oraz owocowe kompoty. Nasi Goście mogą sami skomponować swój posiłek. Restauracja Picaro to doskonałe miejsce na szybkie śniadanie, lunch czy wieczorny posiłek podczas długiej podróży.

 Ładowanie aut elektrycznych na nowym punkcie.

Restauracja Lipiany

A18 kierunek Niemcy

Restauracja Picaro na stacji paliw Dyskont Paliwowy w Lipianach przy autostradzie A18, węzeł autostradowy A4/A18, 8 km od Bolesławca, serwuje całodobowo posiłki dla klientów w postaci dań kuchni polskiej i europejskiej w formie gotowych zestawów. 

Hotel & Restauracja Żarska Wieś Płn.

A4 kierunek Zgorzelec/Niemcy

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Żarska Wieś - kierunek Zgorzelec/Niemcy), 6 km od zjazdu z autostrady do miasta Zgorzelca, 9 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach, posiadający 100 miejsc noclegowych. Z hotelem zintegrowana jest Restauracja Picaro.

Hotel & Restauracja Żarska Wieś Płd.

A4 kierunek Wrocław/Polska

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Żarska Wieś - kierunek Wrocław/Polska), przy stacji paliw BP, 6 km od zjazdu na autostradę A4 od strony Zgorzelca, 9 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach posiadający 100 miejsc noclegowych. Z Hotelem zintegrowana jest Restauracja Picaro.

Hotel & Restauracja Kraśnik Dolny

A4 kierunek Wrocław, 8 km od Bolesławca

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Kraśnik Dolny - kierunek Wrocław/Polska), przy stacji paliw Orlen, 8 km od Bolesławca, 46 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach o posiada 100 miejsc noclegowych. Z Hotelem zintegrowana jest Restauracja Picaro, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej.

Hotel Picaro & Restauracja Pod Strzechą

DK92 trasa Poznań - Świebodzin – Świecko

Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 92 (Poznań - Świebodzin – Świecko), kierunek Świecko/Niemcy tuż obok autostrady A2 (Świecko – Poznań – Warszawa) i posiada 76 nowocześnie zaaranżowanych pokoi. Przy hotelu znajduje się Restauracja Picaro Pod Strzechą.

Oferty specjalne w Restauracjach Picaro

sprawdź aktualne promocje
© 2024
Picaro
| hotele i restauracje