Hotel & Restauracja Żarska Wieś Płn.

A4 kierunek Zgorzelec/Niemcy

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Żarska Wieś - kierunek Zgorzelec/Niemcy), 6 km od zjazdu z autostrady do miasta Zgorzelca, 9 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach, posiadający 100 miejsc noclegowych. Z hotelem zintegrowana jest całodobowa Restauracja Picaro.

Hotel & Restauracja Żarska Wieś Płd.

A4 kierunek Wrocław/Polska

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Żarska Wieś - kierunek Wrocław/Polska), przy stacji paliw BP, 6 km od zjazdu na autostradę A4 od strony Zgorzelca, 9 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach posiadający 100 miejsc noclegowych. Z Hotelem zintegrowana jest całodobowa Restauracja Picaro.

Hotel & Restauracja Kraśnik Dolny

A4 kierunek Wrocław, 8 km od Bolesławca

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Kraśnik Dolny - kierunek Wrocław/Polska), przy stacji paliw Orlen, 8 km od Bolesławca, 46 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach o posiada 100 miejsc noclegowych. Z Hotelem zintegrowana jest Restauracja Picaro, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej.

Hotel Picaro & Restauracja Pod Strzechą

DK92 trasa Poznań - Świebodzin – Świecko

Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 92 (Poznań - Świebodzin – Świecko), kierunek Świecko/Niemcy tuż obok autostrady A2 (Świecko – Poznań – Warszawa) i posiada 76 nowocześnie zaaranżowanych pokoi. Przy hotelu znajduje się nowo otwarta Restauracja Picaro Pod Strzechą.

Restauracja Mostki

DK92 Świecko - Świebodzin - Poznań

Restauracja Picaro Mostki zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 92 Świecko - Świebodzin - Poznań, kierunek Świebodzin, 10 km od Świebodzina, tuż przy stacji paliw BP. Śniadania dla klientów w godzinach 6.00 - 11.00 oraz całodobowo dania kuchni polskiej i europejskiej w gotowych zestawów.  Tuż przy Restauracji znajduje się obszerny, bezpłatny, wielostanowiskowy parking dla samochodów osobowych, samochodów typu BUS, TiR oraz autokarów turystycznych.

Restauracja Lipiany

A18 kierunek Niemcy

Restauracja Picaro na stacji paliw Dyskont Paliwowy w Lipianach przy autostradzie A18, węzeł autostradowy A4/A18, 8 km od Bolesławca, serwuje całodobowo posiłki dla klientów w postaci dań kuchni polskiej i europejskiej w formie gotowych zestawów. 

Oferty specjalne w Restauracjach Picaro

sprawdź aktualne promocje

Pomoc w wyborze oferty

Rezerwuj bez pośredników

Sprawdź dostępność
Przyjazd 14 mar
Wyjazd 15 mar
© 2018
Picaro
| hotele i restauracje