Hotel & Restauracja Żarska W. > DE
Hotel & Restauracja Żarska W. > PL
Hotel & Restauracja Kraśnik / Bolesławiec
Hotel & Restauracja Stok

Możliwość przejazdu na drugą stronę autostrady

Zadzwoń i zapytaj w recepcji  +48 75 777 04 00

Hotel & Restauracja Żarska Wieś Płn.

A4 kierunek Zgorzelec/Niemcy

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Żarska Wieś - kierunek Zgorzelec/Niemcy), 6 km od zjazdu z autostrady do miasta Zgorzelca, 9 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach, posiadający 100 miejsc noclegowych. Z hotelem zintegrowana jest Restauracja Picaro.

Hotel & Restauracja Żarska Wieś Płd.

A4 kierunek Wrocław/Polska

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Żarska Wieś - kierunek Wrocław/Polska), przy stacji paliw BP, 6 km od zjazdu na autostradę A4 od strony Zgorzelca, 9 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach posiadający 100 miejsc noclegowych. Z Hotelem zintegrowana jest Restauracja Picaro.

Hotel & Restauracja Kraśnik Dolny

A4 kierunek Wrocław, 8 km od Bolesławca

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Kraśnik Dolny - kierunek Wrocław/Polska), przy stacji paliw Orlen, 8 km od Bolesławca, 46 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach o posiada 100 miejsc noclegowych. Z Hotelem zintegrowana jest Restauracja Picaro, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej.

Hotel Picaro & Restauracja Pod Strzechą

DK92 trasa Poznań - Świebodzin – Świecko

Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 92 (Poznań - Świebodzin – Świecko), kierunek Świecko/Niemcy tuż obok autostrady A2 (Świecko – Poznań – Warszawa) i posiada 76 nowocześnie zaaranżowanych pokoi. Przy hotelu znajduje się Restauracja Picaro Pod Strzechą.

Oferty specjalne w Hotelach Picaro

sprawdź aktualne promocje
© 2024
Picaro
| hotele i restauracje