Hotel Picaro

Nasze Hotele

Hotel Picaro*** Kraśnik Dolny
Hotel Picaro*** Kraśnik Dolny Hotel Picaro*** Kraśnik Dolny

Hotel Picaro*** Kraśnik Dolny

Obiekt położony jest przy autostradzie A4 (MOP Kraśnik Dolny - kierunek Wrocław/Polska), przy stacji paliw Orlen, 8 km od Bolesławca, 46 km od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach.

Do dyspozycji Gości oddajemy 100 miejsc noclegowych w 48 komfortowych pokojach (45 pokoi typu Twin, 2 pokoje typu Triple, 1 pokój typu Superior). Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki, TV Sat, bezpłatne łącze WiFi.
Hotel przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy hotelu znajduje się duży, monitorowany 24h, bezpłatny dla Gości hotelowych parking.

Akceptujemy Gości ze zwierzętami.

Z Hotelem zintegrowana jest Restauracja Picaro, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej (śniadania i posiłki całodzienne) w formie bufetu. Restauracja czynna jest 7 dni w tygodniu w godzinach 6.00 - 24.00. 

Hotel & Restauracja Picaro***
Autostrada A4, kierunek Wrocław - Polska
MOP Kraśnik Dolny k. Bolesławca
Kraśnik Dolny 30 M
59-700 Bolesławiec
woj. dolnośląskie

Tel. +48 75 730 25 00
Fax. +48 75 730 25 33
Tel. kom. +48 668 119 944
E–mail: recepcja3@picaro.pl

Nasze pokoje

SGL

129 zł/noc

TWIN

149 zł/noc

TRIPLE

199 zł/noc

SUPERIOR

149 zł/noc

Okolica i atrakcje

Kraśnik Dolny – miejscowość w województwie dolnośląskim, w powiecie bolesławieckim, oddalona 8 km od Bolesławca, miasta znanego w Polsce z produkcji pięknej ceramiki. Bolesławiec znany jest również z ogromnego, XIX – wiecznego wiaduktu, w całości wykonanego z kamienia. To jeden z najdłuższych wiaduktów kolejowych w Europie, o długości 490 metrów. Przez miasto przepływa rzeka Bóbr.

Bolesławiec przyciąga turystów wieloma atrakcjami.
Co roku odbywa się tutaj Święto Ceramiki, festiwal kolorów, sztuki i gliny. Warto przyjechać również na coroczyny Festiwal Kultury Południowosłowiańskiej.
Dla miłośników muzyki, organizowane są warsztaty muzyczne i liczne konkursy. Miasto zaprasza do wyjątkowego na skalę ogólnopolską Muzeum Ceramiki.

Usługi dodatkowe

Śniadanie

Śniadanie

25 PLN/osoba

Dziecko do 11 lat

Dziecko do 11 lat

bezpłatnie

Dostawka

Dostawka

40 PLN /doba

Zwierzę

Zwierzę

bezpłatnie /doba