Hotel Picaro

Restauracje / bistro

Restauracja Lipiany
Restauracja Lipiany

Restauracja Picaro*** na stacji paliw dp Citronex przy autostradzie A18, przy węźle autostradowym A4/A18,
8 km od Bolesławca, serwuje całodobowo posiłki dla klientów w postaci dań kuchni polskiej i europejskiej w formie gotowych zestawów. 

Nasz wykwalifikowany personel każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas dania były zawsze smaczne, świeże i bardzo estetycznie podane. 

Restauracja Picaro*** to doskonałe miejsce na szybkie śniadanie, lunch, czy posiłek podczas długiej podróży. Restauracja czynna jest całodobowo 7 dni w tygodniu

Jesteśmy otwarci na wszystkich gości, zapraszamy tranzytowe grupy turystyczne, wycieczki, rodziny z dziećmi, oferujemy dla naszych gości 30 miejsc konsumpcyjnych w nowoczesnych progach. 

W okresie letnim dodatkowo przy restauracji otwieramy dla naszych klientów ogródek letni z dodatkowymi miejscami konsumpcyjnymi.

Restauracje Picaro***

Z hotelami zintegrowane są bezpośrednio nowoczesne Restauracje Picaro***, serwujące dania kuchni polskiej i europejskiej w formie bufetu (w godz. 6.00 – 11.00). Całodobowo w naszych restauracjach serwujemy posiłki w formie bufetu (dania na wagę). Dodatkowo w miejscowości STOK w m-cu XI.2016 otwarliśmy nowy koncept gastronomiczny „Picaro pod strzechą”, serwujący dla gości, oprócz dań w formie bufetu, również wykwintne dania z menu (al’a carte).

Restauracja Lipiany
Aktualności
Restauracja Lipiany

Nasze pokoje